Bayi Başvurusu

Vozol Bayilik Başvurusu

Vozol istanbul ile sizlerde uygun fiyata ürün alımı yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Vozol dropsipping sistemi artık aktif hemen başvuru çoklu adetler alarak kar elde edebilirsiniz.

Vozol dropsipping Nedir ?

Vozol dropsipping sistemi sizlere ürünü en uygun fiyata satın almanıza olanak sağlar.

Toplu ürün almanıza gerek olmaz. Aldığınız siparişleri bizlere ileterek biz sizin yerinize paketleyip kargoluyoruz sizin satış yaptığınız fiyat üzerinden. Bu sayede siz sadece siparişlere ve satışlara kendinizi odaklayıp daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Vozol dropsipping başvurusu için gerekli olanlar nelerdir ?

Öncelikle dropsipping için 2 farklı sistemimiz mevcut arasında seçim yaparak bu sisteme dahil olabilirsiniz.

1 - Sizlere FULL Sistem sunuyoruz bu sistem içersinde sizin seçeceğiniz bir web adresi ismi ürünler yüklenmiş satışa hazır bir web sayfası. Bu sistem ile ister kendi web sayfanızdan ister sosyal medya üzerinden sipariş alıp kar koyup satışını yapabilirsiniz. FULL Sistem katılım bedeli 10000 TL 'dir. 
Sistem katılım bedeli dışından 3000 TL ürün bedeli yatırmanız gerekiyor bu tutar bakiye olarak eklenecek ve gönderim yapacağınız ürün bedeli ve kargo ücretleri maliyetinden düşülecektir.

2 - Sadece siparişlerinizi bize iletirsiniz biz sizin yerinize kargoya veririz. Bu sistemde en geç saat 3 e kadar siparişlerinizi iletmeniz gerekir aynı gün kargoya verilmesi için.

Sistem katılım bedeli 5000 TL'dir. Ek olarak 3000 TL ürün ve kargo bedeli olarak bakiye eklemeniz gerekiyor. Yatırılan tutar sipariş gönderilerinizden düşülecektir.


Vozol dropsipping Nasıl işler ?

Web sayfasında ki whatsapp irtibat numalarımızdan ulaşarak detaylı bilgi ve desteği alabilirsiniz.